Ukończyłam studia na kierunku prawniczym z wyróżnieniem. Po odbyciu praktyk w kilku gdańskich kancelariach prawnych, dostałam stałą pracę w zawodzie. Specjalizuję się w sprawach dotyczących cyberbezpieczeństwa, a co za tym idzie, cyberprzestępczości.
Jest to młoda gałąź prawna, którą zajmuje się zaledwie kilku prawników w całej Polsce. Jednym z nich jestem właśnie ja i dążę do załatania luki w tej młodej, nieuregulowanej przestrzeni prawnej.
Praca sprawia mi satysfakcję, w wolnym czasie chętnie się samodokształcam oraz biorę udział w wielu kursach dodatkowych. Wychodzę z założenia, że człowiek uczy się przez całe życie, stąd też mimo wielu osiągnięć nie spoczywam na laurach, lecz dalej idę do przodu.
Wiola nie opublikowała jeszcze żadnego artykułu.
Wiola nie skomentowała jeszcze żadnego artykułu.
Wiola nie opublikowała jeszcze żadnego artykułu z tagami.